Kim jestem prywatnie?

Z wykształcenia jestem inżynierem informatyki, specjalistą inteligentnych systemów wspomagania decyzji, technikiem informatykiem, specjalistą administrowania systemami sieciowymi. Na co dzień pracuję na stanowisku fullstuck developera jako programista aplikacji internetowych. Z informatyką i programowaniem związany jestem od 10 lat.

Kierowany zainteresowaniami i wymaganiami jakie postawił przede mną rynek pracy, wybrałem technikum informatyczne w Zespole Szkół Technicznych im.Eugeniusza Kwiatkowskiego w Rzeszowie.  Była to jedna z poich pierwszych samodzielnie podjętych decyzji życiowych. Szkołę tę ukończyłem z wyróżnieniem w roku 2012 uzyskując dyplom maturalny, oraz dyplomm potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik informatyk, specjalista administrowania sieciami komputerowymi. W toku nauczania odbyłem dwa cykle praktyk zawodowych. Pierwszą praktykę odbyłem na stanowisku serwisanta komputerowego w Przemyskim serwisie Apollo sp.zo.o. Drugą praktykę odbyłem jako stażysta w Hiszpańskiej firmie Vistalegre Impresores w Córdobie. Doświadczenie zdobyte podczas praktyk ułatwiło mi podjęcie decyzji o wyborze dalszej ścieżki edukacji.

Po ukończeniu technikum podjąłem decyzję o wyjeździe do Grecji na wyspę Mikonos. Za granicą spędziłem łącznie sześć miesięcy. Pracowałem na stanowisku pracownika pomocniczego obsługi hotelowej i gastronomicznej. Półroczny pobyt za granicą pozwolił mi poznać zasady jakie obowiązują w każdej pracy oraz wykształcił we mnie punktualność oraz obowiązek wzorowego wykonywania powierzonych mi obowiązków. Zawsze powtarzam, że najcenniejsze co przywiozłem z nad Morza Egejskiego, to nie są pieniądze, a pokora, stosunek do życia i innych ludzi, szacunek dla pracy oraz do pieniędzy w niej zarobionych, a przede wszystkim dorosłość, dojrzałość i odwagę do podejmowania poważnych decyzji.

Po powrocie z zagranicy rozpocząłem studia na Uniwersytecie Rzeszowskim, na wydziale matematyczno-przyrodniczym, na kierunku informatyka. Do pogłębiania i poszerzania mojej wiedzy z zakresu informatyki, programowania i inteligentnych systemów wspomagania decyzji, przyłączyły się między innymi wykładowcy: prof. dr hab. Oleksandr Provotar, dr hab. Jan G. Bazan, prof. UR,  dr inż. Dariusz Bober, dr inż. Piotr Grochowalski,  dr inż. Wojciech Kozioł, dr Zbigniew Gomółka, dr Wojciech Rząsa.
Studia ukończyłem w roku 2017. Pracę inżynierską pod kierunkiem dr Katarzyny Garwol pod tytułem "Opracowanie i implementacja aplikacji prywatnego centrum medycznego z wykorzystaniem technologii ASP.NET w oparciu o MVC" obroniłem na ocenę 5.0. Studia ukończyłem z wynikiem 4.5.


Moje pasje


Poza informatyką jestem zapalonym fanem motoryzacji i pasjonatą czterech kółek. Wolne od pracy dni uwielbiam spędzać podróżując po Polsce oraz zwiedzając Europę. W ostatnich latach udało się mi zwiedzić kilkukrotnie Słowackie Tatry, Węgry, Czechy, Austrię, Słowenię, Chorwację, Serbię, Macedonię, Hiszpanię i Grecję. Nieodłącznym elementem towarzyszącym mi na co dzień jest muzyka i aktywny trym życia. Za priorytet w życiu stawiam rodzinę i dobro jakie należy czynić wobec drugiego człowieka.
 

Wizja przyszłości


Od blisko trzech lat jestem szczęśliwie zakochanym w najukochańszej kobiecie na świecie mężczyzną. Ślub planujemy na dzień 15 sierpnia 2020 roku. W przyszłości chciałbym zbudować wzorową, szczęśliwą i kochającą się rodziną. To jest moim motorem, który napędza mnie każdego dnia do działania i podejmowania dobrych decyzji.

Zawodowo chciałbym się stale rozwijać i wytrwale dążyć do postawionych sobie celów. W przyszłości chciałbym założyć własną firmę, działającą w branży programistycznej i marketingowej.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wypełnij formularz kontaktowy
Jeśli zainteresowała Cię moja oferta lub chcesz nawiązać współpracę, wypełnij poniższy formularz, a ja skontaktuję się z Tobą i odpowiem na Twoje pytania.
Trwa ładowanie strony ...
Spotkaj się ze mną we Wrocławiu

www.deFrog.pl / WROCŁAW
Spotkania biznesowe we Wrocławiu - już możliwe!